Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hardver okozhatja ezt...

Melyik hardver okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépet. Felpörög minden, ám az alaplap nem csipog, nem jelenik meg kép a monitoron. Ram-ra gyanakodtam azt kicseréltem de a probléma maradt. Valakinek ötlete? (Asus M4A79T Deluxe, még garanciás)
2012. jan. 16. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápot kivéve bármi lehet kuka, de amúgy általában az alaplap az.
2012. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ilyenkor lehúzok mindent és csak az alaplap, vga, ram, cpu marad plusz a táp, megnyomkodok és kiveszek mindent majd vissza teszem de szerintem vagy alaplap, táp vagy cpu hiba. Cserélj tápot kérj kölcsön havertól ha nem jó akkor cpu-t ha ez se segít akkor marad a halott alaplap
2012. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lordsithlord ***** válasza:

Ha semmi hangot nem ad ki, akkor az vagy CPU vagy alaplap hiba lesz. A tápot elsőre kizárnám, nem nagyon szokott olyan táphiba lenni, hogy a gép látszólag beindul, aztán semmi.


Gyanús, hogy semmi hangot nem ad ki, ez általában akkor van, ha nincs központi vezérlés. Ezért mondom, hogy vagy a központi vezérlő, azaz a CPU a hibás, vagy a lap nem veszi a vezérlést.

2012. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!