Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer társak! Ti milyen...

Gamer társak! Ti milyen konfigurációjú gépen játszatok?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdem mert vásárolni szeretnék, csak ugy kíváncsi vagyok "kinek milyen az ízlése" és hogy én hol állok a nagyvilágban. Az én gépem már nem is mai darab és kikopóban van, de azért a GTAIV még megy szaggatás nélkül :D

Konfigurációm:

MSI P45 Neo F alaplap, Intel Core2Duo E7400 as proci, 4 GB DDR3, XFX Radeon HD 5770 1GB DDR5, 500GB WD HDD, noname 550W táp, noname ház. Philips 200VW monitorom van ami20.1 es wide screen de nem HD. esetenként LG 32"es tv-n is tudok játszani (ha nem foglalt, egy hétvégén elcsórom az ősöktől) A4-Tech X-710MK optikai egér, a hang integrált kártyáról egy pioneer erősítövel 5.1 kb olyan 500W összteljesítménnyel. :D hát kb ennyi. Nem kell ilyen részletesen, csak ugy kb. Senkit sem akarok sérteni és nem is villogni akarok mim van.


2012. jan. 17. 19:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az új GigaByte-ok jók?? Pont, hogy a régik voltak a jók a maiak pedig sz@rok, főleg az EtronUSB3.0 vezérlőkkel... A GIGA sehol sincs az ASUS-hoz képest... Neked egy jó darabig nem kell gépeddel semmit csinálnod... s1366 platformra építeni badarság, főleg, hogy halott foglalatról beszélünk... ASUS régen is és ma is bizonyít, ellenben a GIGA-val, aki még régen sem volt olyan minőségi, mint az ASUS... Whatthefuck000, magyarul hülyeséget beszélsz! Főleg, hogy nagyon kontár egy konfigod van! Minek 2db VGA SLI-ben? Fölösleges! Nem mondom, hogy rossz, csak nagyon nem érthetett hozzá, aki összerakta!
2012. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a 2 560-as tényleg sok...


de az asus-nál ma már csak a márkanevet fizeted meg...

de a giga legalább jó hűtéssel adja ki a kártyáit...


amugy mostanában az msi tarol a teszteken és sokan vesztek vtx-eket is...

2012. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

amugy a kérdésre válaszolva már 3 hónapja nem játszottam mert el kellett adnom a gépemet...(meg fogok így zavarodni)

már ott tartok hogy mások gameplay videóit nézem youtube-on XD

de holnap adom le a rendelést egy

amd 960

gtx 560 ti

2x2g kingston

egy hexa táp

egy nem annyira tuning barát deszka


jövőhéten hozzák házhoz de már most remeg a gyomrom...

egyből kiviszem a bf3-at és a cod 8-at mert ezekről csak a gamestarban hallottam (sajnos...)

2012. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A Giga jó hűtéssel adja ki a kártyáit? Ez is vicc... ASUSnál meg minőséget és megbízhatóságot fizetsz és egyáltalán nincsenek túlárazva a termékei... Giga mára egy rossz márka lett, semmi nem megbízható amit kiadnak... Öcsém rendelt VGA-t (Gigabyte) és tönkrement (1 hét alatt)... cserélték. A másik amit adtak az is tönkrement (1 hónap alatt), leégett mind a kettő pedig nem csinált velük semmit csak játszott... Most már ott tart, hogy visszakéri a pénzt és vesz helyette Sapphire-t vagy ASUS-t...
2012. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Panda Péter ***** válasza:

"ASUSnál meg minőséget és megbízhatóságot fizetsz"

ezt mondjuk megcáfolná bárki, akinek volt dolga az 512MB-os glaciator hűtős HD4870-nel, ahol az egész széria (nem vicc) selejtes hűtést kapott.

2012. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Panda Péter

Az ASUS-t a lapokra értettem, csak nem írtam oda!

2012. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Panda Péter ***** válasza:
lapjaik sem voltak mindig jók, bár az tény, hogy most a giga felett vannak.
2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
milyen kártyát vett az öcséd és honnan?
2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem internetről rendelt hanem számítástechnikai szaküzletben, Mohácson!

MSH Computer

[link]

Elsőre azt hittük kifogtunk egy rossz kártyát... De amikor másodjára is megsült akkor felfogtuk, hogy a Gigabyte márkát el kell felejteni, ha nem is örökre, de egy időre biztosan!! A bolt sem ad sz@rokat, mert eddig 5x vásároltam én is gépet onnan és számtalan hardvert, de még egyszer sem fordult elő, hogy valamit vissza kellett volna vinni...

2012. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

bakker...nekem is 6850esem volt és nekem is 2 adta fel 2hónap alatt....csak nekem shappire


aztán levásároltam egy gtx460asra az pedig giga volt es semmi baja nem volt...

2012. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!