Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfigurációjú laptopot...

Puttiboy kérdése:

Melyik konfigurációjú laptopot vegyem meg szerintetek a Dell-t vagy az Acer-t?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. okt. 5. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Amelyiket szeretnéd

de ha ez az az Acer amelyikre csak 1 év garáncia van ilyen alkatrészek mellet akor az engem elgondolkodtatna...

van olyan laptop is amiben 540m es vga van 1 gb al (csak mert 540 es eröseb mint a dell be lévö 525m) és csak 170 ezer 2 év garanciával

konkrétan Asus volt.

Acerbe nemtudom ki e használnád azt a tömény menória menyiséget (és valószinüleg nagyon melegedhet is tölük)

Dell,olcsóbb itt is 3 év garanciás?

mert ezek közül lehet az érné meg jobban.

(de nekem egyik se igazán szimpi)

2011. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dell Inspiron 15R N5110 a jó választás.
2011. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül az acer a jobb választás, de én egyiket sem venném. Inkább egy asus.
2011. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom ha két választási lehetőséged van akkor a Dell-t válaszd mert azok agyon jó gépek és a strapát is bírják. Acert sem szabad lebecsülni az is egy jó márka. Ha esetleg még nézegetsz más gépeket akkor még a Lenovot érdemes megfontolnod mert azok nagyon strapabíró gépek és én mindenkitől csak pozitív dolgokat hallottam róla. Meg kellett is dolgoznom Lenovo géppel neme bejött az is.
2011. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Konfigurációban messze jobb az Acer és Windows 7-el adják.

Ha egy kicsit keresgélsz, olcsóbban is megkaphatod. Ha jól tudom, már egy ideje világelső az Acer a notebook piacon, ugyanakkor van néhány bosszantó típushibája. Ízlés és előítéletek kérdése, kinek melyik gyártó jön be. A csúcs kategória most is 300-400 ezer Ft körül van.

Több Acer-re specializált szerviz működik, de a garanciális javításhoz ki kell küldeni a csehekhez. Ez némi plusz munkával és macerával jár, várni kell a futárra stb.

2011. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Acert ne vegyél.. inkább Lenovo-ban gondolkodj, bár ez csak az én véleményem, te tudod..:)

Elég sok rosszat hallottam már arrol a márkárol, állitolag sok baj van velük.

2011. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

DELL N5110

Olyan helyen vedd, ahol megkapod az 1+2 év helyszini garanciát.

A feketék ált. cserélhető fedlappal jönnek.

Sokféle modell jön: CPU, RAM, OS


[link]

2011. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem a hasonló konfigokat. Ehhez a lenovohoz mit szólsz? [link]

az acer nagyon jó, csak keveslem az egy év garit. ha nem számít, akkor mindenképp azt.

2011. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!