Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Veszélyes ez a megoldás a...

Veszélyes ez a megoldás a gépre nézve?

Figyelt kérdés

szóval az a gond hogy tönkre ment a vga hűtése és hát összebarkácsoltam egyet amivel 38°C a hőmérséklete alapjáraton én 49°C ha játszok ami szerintem nem is olyan rossz na de ez nem fér be a házba meg amúgy is eléggé sufni volt ez a ház mert nem ilyen alaplaphoz volt és házilag kellett a csavar helyeket is beállítani szóval most így simán az asztalon van a cucc.


[link]


[link]


[link]


ami azt illeti azért nem akarok se új vga hűtést se új házat mert már egy ideje gyűjtök új gépre ami 250 lenne most 200körül járok szóval már nincs sok hátra és addig nem akarok költeni belőle hát ha olcsóbb lesz vagy lehet épp drágább de mindegy. Szóval ha csak úgy megy ott és nincs cseszegetve a cucc akkor nem lesz baj?


2012. jan. 15. 20:58
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Mindig így nem maradhat. Akármilyen régi a gép, egy alap VGA hűtőt megérdemel:

[link]

Nem csak esztétika problémák vannak. Veszélyes egy kibelezett gépet huzamosabb ideig úgy hagyni, mind a gépre mind az emberre.

Ráadásul ebben a formában el sem tudod majd adni.

2012. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tamasoft ***** válasza:
Veszélyesnek nem veszélyes, ha nincs lökdösve, rángatva. Tény, hogy a gép alkatrészeknek házban a helye, de átmeneti megoldásként megállja a helyét.
2012. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírja ez addig amíg össze nem kaparod azt az 50k-t... Nekem 3 hónapig a szőnyegen volt összerakva a gépem és tökéletesen megy még mindig...
2012. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!