Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a VGA megéri az árát?

Ez a VGA megéri az árát?

Figyelt kérdés

Megéri ennyiért megvenni ezt a kártyát? [link]

Elég olcsónak találom, mert nem VTX3D-be 5-6 ezerrel drágábbak.


2012. jan. 15. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2012. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tudor84 ***** válasza:
48%

Szia Maga a karesz jónak számít ezen az áron.

Minden esetre mivel nem szoktam előre látni, hogy mikor fogok megint fejleszteni, így mindig a márkásabb Videókártyákat valasztom 3-4000 többért, bár így többet fizetsz, de valamivel jobb/tartósabb chipset-ket kapsz minőségibb hűtéssel.

2012. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A VTX3D ugyanúgy a taiwani TUL Corporation márkája, mint a híres Powecolor!

A feleségemnek a kérdésben szereplő kártyája van (csak 1GB-os) és közel másfél éves már. A kártyán szilárd kondik vannak, a chipek ugyanazok, mint a többi kártyán (természetesen) és elég jó kis Artic Cooling hűtés van rajta, ami terhelés közben is meglepően halk/alig zúg (terhelés nélkül csendes). Szerintem teljesn jó kártya és azon az áron, amin linkelted nagyon jó vétel! Csak ajánlani tudom!

(Egyébként ezen felbuzdulva magamnak is meg mertem venni egy éve a HD6850 karimat ugyancsak a VTX3D-től...ez már ugyan nem teljesen halk, de elfogadható...rendes heatpipeos hűtés van rajta, a hőmérsékletek jók, tuningot bírja, ha kell és idáig nulla problémám volt vele).

2012. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek:) Mindenkinek ment a zöld kacsó.
2012. jan. 15. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosítanék: Most látom, hogy ez 6750, nekünk 5750 van...de lényegében a két kártya minden tekintetében ugyanaz (pici különbségek vannak, pl a 6750-ben újabb dedikált UVD dekóder van a filmek lejátszásához illetve nagyobb sávszélességű HDMI...a többi ugyanaz). :)
2012. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!