Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csomagolás nélkül lehet...

Csomagolás nélkül lehet márkás memóriát értékesíteni?

Figyelt kérdés
Ma vettem az AQUA-nál egy Kingmax RAM-ot, de a srác csak úgy magában, egy papírba betekerve akarta nekem átadni. Mikor látta, hogy hőzöngök ezen (sajnos akkor már kifizettem bankkártyával), akkor adott egy műanyag tokot hozzá. És mivel zárás volt ki is tessékeltek gyorsan. Ez így működi mostanság, csak úgy egymagában adják a márkás RAM-ot újonnan is? 3 évvel ezelőtt még emlékszem, hogy minden okés volt a Kingmax RAM-mal, amit vettem (lezárva műanyagban, tájékoztatóval kaptam). Szerintetek átvertek volna? (Gondolok itt arra, hogy használt volt, nem is Kingmax esetleg, stb.)
2012. jan. 12. 22:47
1 2
 11/16 Panda Péter ***** válasza:
szerintem kérdezd meg, hogy a garilevél biztos jó lesz-e. ha azzal nincs gond, akkor szerintem csak a csomagolás miatt ne verd ki a balhét, mert körberöhögnek.
2012. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne vihetnéd vissza három napon belül. Ugyanis a vásárláskor nem voltál tisztában azzal, hogy nem műanyag tokban, szép papírokkal adták neked. Szóval hajrá! Simán vidd vissza és okozz ezzel az eladónak egy jó napot :)
2012. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 zeronibble ***** válasza:
Ha a memtest lefut rajta hiba nélkül (tetszőleges linux disztró indítóképernyőjén elérhető, etalon ramteszt), akkor mindegy is, ha meg behibázgat, akkor cserés.
2012. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ln is vettem egy éve kingmax ram-ot műanyag csomagolásban volt
2012. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet, ne felj, teljesen legalis es mashol is igy aruljak a teszkos ramokat.
2012. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg annyit hozzatennek, hogy en a Crucialtol szoktam rendelni, magatol a gyartotol, es ok is csomagolas nelkul kuldik ki egy sima levelboritekban, ha ingyenes hazhozszallitast kersz.
2012. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!