Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel gma x4500 hd jobb mint...

Intel gma x4500 hd jobb mint egy sapphire ati x1550 512mb gddr2es vga?

Figyelt kérdés
szóval történt hogy tönkre ment a hűtés a vga-n kivettem rádugtam integráltra ati drivert letöröltem intel-t felraktam minden oké és a x1550-es vga 4.0t kapott 3d teljesítményre míg az integrált 5.4-et. Tudom hogy a windows 7 élményindex nem sokat mondó dolog de akkor ez tényleg jobb? mert akkor nem erőltetem az új hűtést
2012. jan. 12. 22:05
 1/1 anonim válasza:
Ne foglalkozz az Win 7 élményindexével mert ha a hazugság pénz volna, az op rendszer tenne milliomossá. az Intel gma 4500hd annyiban jobb hogy Direct X 10 támogatású és shader model 4.0-ás míg az Ati X1550 512mb Gddr 2 Direct X 9.0c és shader 3.0-ás de az ati kártyának sokszorosan jobb a memória órajele, a gpu órajele, és az adatátviteli sebessége. próbáld ki 3dmark-al vagy töltsd le a fraps programot, indítsd el egy játék alatt és nézd meg a képernyő sarkában hogy melyik VGA-nál mennyi fps-t kapsz, de szerintem tutira az x1550 lesz a nyerő kb 3x annyi fps-el.
2012. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!