Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új Wnichestert, és...

Vettem egy új Wnichestert, és nem kapcsol vele be a gép, tudom róla, hogy tök üres? Többi lent :D

Figyelt kérdés
Ha összerakom a géppel, Windows-ig nem jut el (gondolom mert nincs rajta) szóval, ha belerakom a gépbe, és belerakom a XP-cd-t akkor föl fogja rakni, vagy nagyon rossz helyen járok?
2012. jan. 12. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A tűzfal meg a vírusirtó megvéd szinte mindentől (ha jók) akkor is, ha nem frissíted a windózt. Ezen kívül van h pont a frissítés miatt kell újratelepíteni."


Akkor erre meg írnék egy saját példát. XP, semmi gond, egyszer csak jelez a NOD32. Piros ablak, támadás jönne...

Leokézom az ablakot, erre fél perc múlva megint jött az ablak és ez így ment egy órán keresztül. Visszaraktam a Nortonnal archívált XP-m egy 3 hónappal előbbi verzióját. Ez 15 perc alatt megvolt és már jött is a NOD32 ablaka. Feltettem szűz XP-t és a progikat, rádugtam a netre és jött az ablak a NOD-tól. Rákerestem a kártevőre letöltöttem a megfelelő frissítést hozzá és ez a kártevő többet nem jött át.

Azóta be van kapcsolva az oprendszer frissítése. Ebben az esetben a támadó a sosem frissített XP-men talált egy rést és a támadás addig nem szünt meg, amíg a "lyukat be nem foltoztam" egy frissítéssel...

2012. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A NOD nem a legjobb vírusirtó, azzal én is többször pórul jártam már. Amióta Avastot használok, azóta viszont semmi ilyesmi nem fordul elő, pedig nem frissítem soha a windózt.
2012. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem érted. Nem a NOD a gond. Akkor rossz az írtó ha nem szól, ő szólt csak a külső támadó félpercenként idetalált. a NOD mindannyiszor kivédte, tehát tette a dolgát...
2012. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Újra kellet volna indítanod a gépet... Van olyan vírus amit csak akkor tud kiirtani ha újra indítod. Gondlom bekapcsolás közben nyírja ki.
2012. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A vírus nem került a gépre, mert ott volt a NOD. Szólt, hogy jönne valami, de nem engedte be... viszont félpercenként szólt, hogy valami jönne...

Újraindítás. Újratelepítettem a rendszert, szerinted volt közben újraindítás... :))

2012. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!