Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új Wnichestert, és...

Vettem egy új Wnichestert, és nem kapcsol vele be a gép, tudom róla, hogy tök üres? Többi lent :D

Figyelt kérdés
Ha összerakom a géppel, Windows-ig nem jut el (gondolom mert nincs rajta) szóval, ha belerakom a gépbe, és belerakom a XP-cd-t akkor föl fogja rakni, vagy nagyon rossz helyen járok?
2012. jan. 12. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most nem indul a nem létező XP vagy nem is indul el a gép.

XP-t feltenni: BIOS, bootmenü, CD,DVD meghajtó az első booteszköz, boot vinyó partícionálás, formázás és telepítés. Ajánlott két partíciót csinálni, egy 50 GB-os és egy másik a többi hellyel. Az 50-esre felteszed az XP-t...

2012. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
XP-nek felesleges 50 gigás partíciót csinálni, bőven elég neki akár 10 GB is.
2012. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A BIOS-nak fel kell ismernia HDD-t. Be kell a lemezt tenni a bootsorrendet a CD-vel kell kezdeni.Újraindítás után elindul a telepítő megkérdi hogy formázod e és partíciót csinálsz e többet.Ha sose csináltad ajánlott egy olyant igénybe venni aki már csinálta.
2012. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"XP-nek felesleges 50 gigás partíciót csinálni, bőven elég neki akár 10 GB is."


Attól függ, mennyi programot tesz fel... Ha elég neki, legyen 10...

2012. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"bőven elég neki akár 10 GB is."


A frissítéshez kell!

2012. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudom h ebben eléggé megoszlanak a vélemények, de a windóz frissítését sztem érdemesebb kikapcsolni :)
2012. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" Tudom h ebben eléggé megoszlanak a vélemények, de a windóz frissítését sztem érdemesebb kikapcsolni :)"


Tényleg megoszlanak. Ezt pláne nem ajánlom...

2012. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A windows frissítéseket én is ajánlom kikapcsolni. Azon kívül hogy ha pl. a win7 10 gb foglal, frissítések után már min. 30 gb. És még a gépet is lassítják.
2012. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A tűzfal meg a vírusirtó megvéd szinte mindentől (ha jók) akkor is, ha nem frissíted a windózt. Ezen kívül van h pont a frissítés miatt kell újratelepíteni.
2012. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha az a legfőbb érv, hogy kevesebb helyet foglal akkor kapcsold ki, de azért megjegyezném, hogy az XP-hez kiadott SP3 több, mint 300 megás és ebben több száz súlyos és több száz közepes hibát javítottak ki az XP-n. Ha kikapcsolod a frissítést, akkor erről lemondasz és támadhatóbb a géped...

Persze ízlések és pofonok... kapcsold csak ki...

2012. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!