Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki összedobna egy profi...

Valaki összedobna egy profi gamer pc-t 230. 000Ft-ért az ipon.hun pls?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 14:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
a hardver teszt egy kalap szar, komolytalan oldal, ami olykor óriási marhaságokat ír. Ráadásul rohadtul nem teszt, prohardver-ről lopkodott hírekkel van teli, amiket a szerkesztő még kiegészít egy két saját gondolattal.
2012. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Rendben van tixem király srác vagy hiszek neked. Legalább te tudsz összeállítani normálisan gépet.
2012. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát öh nem vagyok ám én akkora zseni :D Az itt jelenlévők mindegyike jobban ért hozzá szerintem, én is csak azért vagyok valamilyen szinten képben hardver téren, mert én is mostanában akarok újat venni. Az én gépem nem volt túl jó, nagyon rámentem a procira, ami a vga rovásra ment, viszont egy AMD konfiggal ezt ki lehet köszöbölni. Nekem az erősebb intelek jobban fekszenek, mert részben munkás gép lesz, de a kérdezőnek nem erre kell. De hagyjuk rá :D Mindenki (főleg a kérdező) eldönti mi számára a jó konfig.
2012. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
34%
Ja én is így gondolom.
2012. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
49%

Ezt ha nem gond Sylar nevébe sértésnek veszem.

Elárulhatok valamit? Bocs Sylar!

Megmerem kockáztatni hogy az itt ajánlott gépek három negyedét ő kattintgatta össze, és eddig valamiért hiba/panasz nem volt, és mindenki áldását adta rá, vajon miért is? Ezen gondolkozz el és azon hogy ebben a vitában mennyire nem volt igazad.

2012. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
34%
Nem értelek, hogy jön ez ide én nem mondtam egy szóval sem, hogy Sylar gépe nem jó. Én csak azt mondtam hogy a tixem gépe jobb, ésszerűbben van összerakva. Nem értem miért kötözködsz?
2012. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
49%

Én meg azt árultam el hogy Sylar gépe jobban van összerakva

és jobb játékra, de hagyjuk az utóbbi napokban csak fájdítod a fejem. Csak ha már kigondoltam.

2012. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!