Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy új számító...

Szeretnék venni egy új számítógépet, ismertek valamilyen jó szaküzletet Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék integrált gépet venni TESCO-ban, viszont nagyon nem értem már a mai technikát. Olyan kellene amin elfutnak a legújabb játékok. Körülbelül 100e FT-om lenne rá. Olyan hely érdekelne ahol segítenek összerakni egy ilyen masinát és nem túl drága áron.
2012. jan. 12. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy túl kevés összeget szánsz rá.

100 ezer Ft-os gépen, nem futnak el a legújabb játékok, pl. ha a GTA IV-et, illetve ha a The Darkness II-öt nézzük: [link]

Kb. 250 ezer Ft környékén vannak az igazi játék gépek, pl. mint ez: [link]

Be kell vallani, az ipon.hu-nál is van olcsóbb, de akkor, máshol kell utánanézni, hogy hol - mit veszel, de akkor, a gépet, magadnak kell összeraknod, vagy összerakod, egy szervizessel. Ki tudja, hogy akkor, mennyi árat kér érte, lehet, hogy még többet, mint az ipon.hu-nál teszed ezt.

Az op.rendszerről még nem is beszéltünk, pedig azért is, pénzt kell áldozni.

2012. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ipon, lamdacomputer, pcx, bluechip

de már irták

2012. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van még egy jó webshopos bolt csak nem juţ eszembe neve

valami computer és az oldaluk zöld kicsit mintha ipon lene olyan és régen legolcsóbb volt

2012. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az ipont ajánlom ezzel a konfiggal:



Alaplap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


101.896 Ft

2012. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabó Gy ***** válasza:

Hardverker.

Videókártyát vettem náluk.Ők voltak a legolcsóbbak és jől megközelíthető.Nekem ez is szempont volt.

2012. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Gy ***** válasza:

Amit itt ajánlanak konfigurációt írd le,mint egy táblázatot.

Aztán az ajánlott boltokat nézd végig és írkáld az összegeket.Előfordul az is ,hogy nincs a keresett termék.

És írjál nekik e-mailt,hogy 100000ft-os vásárlásnál kapsz-e valami kedvezményt.Ha igen az is pár forint plusz.

Kicsit macerás,de csak így lesz pontos képed az árról.

2012. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!