Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR5 128 bit? Vagy DDR3 256...

DDR5 128 bit? Vagy DDR3 256 bit? Videó kártyát vegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 13:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem ha ennyire csóré vagy, ne vegyél kártyát sem, jó lesz a mostani csíkokkal. Még a tápod is vacak, még kártyát is olyant akarsz amire nem kell +áram csatlakozó = sz*r, irodai gép, filmekre max.


Döntsd el hogy játszani akarsz vagy nem akar verni bele pénzt.


Amúgy mint elektrotechnikus ajánlom, nVidia 8000-9000-ket nagyon jól lehet sütni, dobd be 10 percre és 220C fokra a sütőbe, és csíkok nélkül fogol játszani tovább.


Így csináld: http://www.youtube.com/watch?v=JHUrcYZ01tw


És íme eltűnt minden: http://www.youtube.com/watch?v=YsMDnHIS8vg


Hidd el nincs mit veszítened, vagy továbbra olyan képed lesz vagy a "cín" vissza folyik a helyére mint amikor a gyárban csinálták és használhato tovább félév-2 évig...

Onnan tudom hogy sok embernek eladtam sütöt VGA-kat, azt hitték pár hónap múlva hogy ők csesztek el valamit :D

2012. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Elősször is, a 9600-as kártyádon biztos, hogy az újabb CoD-ok nem futotta túl jól (értsd:7,8) mivel két elehetőség van:

A) Nem állítottad be a grafot maxra

B) (valószínűbb) a kártyád már régi, és bizonyos dolgok neked nem lesznek olyan szépek, mint egy újabb videókártyán, megjegyzem, hogy ne is lepődj meg, ha az újon nem fut egy két dolog úgy, ahogy várnád, mert szebb lesz az, csak nem lesz max beállítás...


A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.

Neked csak annyit mondok, hogy így eladni videókártyát kicsit szemétség, KIVÉVE HA feltüntetted, hogy a videókártya meg lett sütve.

2012. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

34%-ot lesz*rom mert nem félek senkinek beszólni, és ez hiába igaz de akkor sem tetszik nekik... Ez van


Persze hogy nem tüntettem fel, de most nem erről van szó, hanem hogy ha neki elég volt a 9600GT akkor használja INGYEN tovább, ne kerüljön pénzébe...

2012. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

# 11

Remélem egyszer úgy agyonvernek emiatt, hogy anyád sem ismer majd fel...

2012. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

XD nem fél senkinek sem beszólni XD

szakadok!!!

de legalább magabiztosan vagy retardált! XD

gondolom 30 körüli kopaszodó impotens kb 150 cm magas egyedülálló gyökér lehetsz aki nem fél senkinek sem beszólni NÉVTELENÜL AZ INTERNETEN!!

nálad nagyobb looooosert nem igen látott ez a fórum...

az utolsó "onlájn fenegyerek" válaszod pedig napiszargyanús...XD


amugy elárulom hogy a belépő gamer gépekbe is 25 ezer körüli kártyákat válogatnak amiken kényelmesen játszhatnak (nem maxon)

és ha olvastad volna , a kérdező cod-al játszik aminek köztudottan elmarad a gépigénye a mai átlag játékoktól...


rólad ennyit...


a kérdezőnek ajánlanám az 5830 xtreme kártyát ami egy nagyon jó kártya a saját árkategóriájában..

2012. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Most nem folynék bele ebbe a 31%-s kontra mindenkibe.

A HD5830 nem lenne rossz ha emberi áron kapnád sajna sok helyen csak kicsivel olcsóbb mint a HD6850 ami minden tekintetben jobb.

2012. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Közben kinéztem ezt!


EAH6770/DC/2DI/1GD5 karit, és hozzá jó lenne ez a táp?


Vagy elég lenne 400as táp? Nincs rá nagy keret, és bízom benne hogy lejjebb mennek az árak ha kijön a 7es széria!


Vélemény?

2012. jan. 17. 23:35
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha minőségi az a 400-as táp, akkor bőven elég hozzá. Ha gagyi, akkor még ki is nyírhatja.
2012. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%

De nyomi az a 2 fenti szóló :D

Szerintem pedig mindenki magából indulki, tehát ti vagytok azok a 150 centis impotensek, mert én 24 vagyok :D

2012. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ja bocsi a táp nevét meg nem írtam, már késő volt.


Szóval erre gondoltam!


Chieftec 450W CTG-450-80P

[link]


Ebből elég a 400W?


Vagy esetleg ezek?

[link]

[link]


Nem értek hozzá :/


iARENA vagy CTG? Melyik a jobb?

2012. jan. 18. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!