Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linksys WRT54GL tartalomszűrés...

Linksys WRT54GL tartalomszűrésben valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már évek óta Linksys WRT54GL-t használok routerként, nincs semmi baja sem, nagyon bevált kis kütyü, de a napokban eljutottam arra a pontra, hogy bizonyos weboldalak betöltését le akarom korlátozni rajta. Már a megfelelő menüpontokban is jártam, hozzáadtam weboldalt, tartományt, de ezek ellenére is betöltődnek az általam nem kívánt weboldalak. Lehet, hogy valamit én ronthattam el? Valamit nem jól csinálhattam?


Ha valaki leírné, hogy hogyan lehet bizonyos weboldalakat, tartományokat letiltani, lekorlátozni, hálás lennék! Illetve még amolyan "kulcsszavas" korlátozás is érdekelne, vagyis hogy ha egy bizonyos szót, szórészletet vagy bármit tartalmaz egy weboldal, akkor azt se töltse be!


Köszönöm segítségeteket!


2012. jan. 8. 16:31
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

A WRT54GL azon kevés routerek közé tartozik, ami az összes 3rd party firmware -t futtatni tudja (Openwrt, DD-WRT, X-WRT, Tomato, stb..)

Ezekkel a lehető részletgazdagban be lehet állítani a webcímszűrést.

A gyári fimware --ét annyira nem ismerem, kevés WRT54GL gazdával találkoztam eddig, aki gyári firmware -t használt rajta :).

2012. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!