Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon elrontottam, hogyan...

Nagyon elrontottam, hogyan tudnám visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Total commanderrel szerettem volna letörölni egy honlapom tartalmás és véletlenül szinte mindent letöröltem a c meghajtómról. Könyörgöm segítsetek! Mit csináljak? Nem tudom megcsinálni a rendszer-visszaállítást sem, mert a minden program rész a start menüben teljesen üres. A vezérlő pultban is megpróbáltam de ott meg nem csinált semmit. Könyörögve kérlek titeket, hogy segítsetek!
2012. jan. 7. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ügyes vagy. Itt csak a windóz reinstall segíthet.
2012. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy rendszer újratelepítés lesz.
2012. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tényleg nincsen semmilyen más megoldás? :(
2012. jan. 7. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Yup ... full windows reinstall ... legközelebb meg grafikus operációs rendszerben ne szöveges fájlkezelővel tapírkodj, hanem egérrel.
2012. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Total Commandered nem úgy van beállítva, hogy a törölt fájlokat a Lomtárba tegye?

Lomtár -> Az összes elem helyreállítása

2012. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de igen, végülis rájöttem énis. csak nem mindent rakott vissza. :(
2012. jan. 7. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Van aki használ lomtárat?


Telepítés után első dolgom annak a kikapcsolása, nagyon idegesítő, hogy zabálja a helyet.

2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha küldesz PM-ben egy email címet, küldök egy programot, mellyel a lomtárból is törölt adatokat is nagy valószínűséggel helyre lehet állítani.
2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van aki használ lomtárat?


Telepítés után első dolgom annak a kikapcsolása, nagyon idegesítő, hogy zabálja a helyet."


Ezek szerint vagy kicsi a merevlemezed, vagy lusta vagy időnként üríteni a Lomtárat. Mert bizony néha-néha előfordul, hogy az ember véletlenül töröl egy olyan fájlt, amit nem kellett volna, és olyankor jól jön a Lomtár.

2012. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy kicsi a monitorod?
2012. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!