Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitol es mit tudok vele...

Mitol es mit tudok vele csinalni ha elkezd kerregni a tapon a venti?

Figyelt kérdés

A táp szinte uj korraban elkezdte /fel eves/ h elkezdetttkerregni..egy kis ido egyre hangossabban.

Levettem rola a vedoracsokat de ugy is. Egy ideig elmarad majd ujra kezdi ..........egy fel evig nem kerregett. Ha lekapcsolom olyankor es ujra be van amikor abbahagya hetekig.De van h nem segit e sem. Olyankor megnyomom az ujjammal fel a venti kozepet es erzem h fel megy egy fel centit a venti majd vissza esik oda ahol volt ....van h segit neki van h nem


egy fsp 500 w táp.



2012. jan. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv:)

ha van rá lehetőség műszer olajjal csepegtess be a csapágyhoz

2012. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fél évesen én nem szedtem volna szét, hanem bevittem volna garanciával.


Valszeg csapágyas lett, azt meg már kenheted bárhogy műszerolajjal, egyre sűrűbben fog zajolni.

2012. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat tul messzirol vettem kb 300 km re van a webshop es amit kuldtem nekik garira ramot..hat 3honap utan jott vissza addig nem akartam gep nelkul lenni.
2012. jan. 7. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a műszerolajozást, ha nem javul lehet rá venni másik ventillátort.
2012. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!