Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes újra rakni a win7-et?

Érdemes újra rakni a win7-et?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg 32 bites a gépem, van benne 2 db. 2 gigás RAM. Win 7-em van. De 32 bittel ugye 3 giga Ramot használ ki a gép. Érdemes-e újrarakni úgy, hogy 64 bites legyen? Mert úgy mind a 4 gigát kihasználná. De úgy tudom, hogy alapból a 32 bites jobb.

Tehát érdemes újrarakni, hogy 64 bites 4 giga ramos legyen, vagy maradjon 32 bites 3 giga rammal?

A választ előre is köszönöm :)


2012. jan. 5. 18:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

xD, de értek hozzá, tudom hogy kell op. rendszert felrakni, a win 7-et is én raktam fel + loadert...

Csak az a helyzet, hogy a szoftverekhez jobban értek mind a hardverekhez, de hidd el már rengetegszer csináltam ilyet.

Csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy megéri-e.

2012. jan. 5. 19:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó, nem azt mondtam, hogy nem fog menni, csak azt hogy nem 45 perc lesz az, tokkal vonóval...

Én már kb 100-szor raktam fel legalább, rokonoknak, barátoknak, munkatársaknak és magamnak. XP-t és WIN7-et. Nekem a sajáton programokkal, beállításokkal kb 3 óra és nem azért mert nem értek hozzá.

A használt programjaimat feltenni úgy kb két óra...


Na én ebből indultam ki...

2012. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!