Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy INTEL Core i5 2500K proci...

Egy INTEL Core i5 2500K proci menne ezzel a hűtővel?

Figyelt kérdés

[link]

A foglalat jó, inkább csak azt szeretném jobban tudni hogy mekkore hőmérséklet csökkenésre számíthatok?!


2012. jan. 3. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
facepalm.
2012. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a link egy videókártyát hoz be...
2012. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondlom ez akart lenni:

arctic cooling freezer 13 limited edition

[link]


Igen ez elég jó és csendes kis hűtő, viszont szvsz a sima is elég lesz.

2012. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hart: köszi a linket

gyárihoz képest érezhetően jobban le fogja hűteni, vagy azonos hőmérséklet mellett sokkal halkabb lesz (jó házszellőztetés és minimális terhelésnél, esetleg alulfeszelve szinte passzív módban is...)

2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ennek értelme? Tuning nélkül nálam minden gond nélkül megy a gyári hűtővel. És számomra nem is tűnik hangosnak.

Tehát, ha csak nem akar az ember tuningolni, márpedig ennél a procnál jelenleg annak semmi értelme nem lenne, szerintem felesleges pénzkidobás.

Végül is 50 dollárért kap az ember -3fokot egy tesztprogiban!? :) Megéri :)

2012. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel erősen tudnék vitatkozni mivel nekem is i5 2500K-m van és tudom milyen a gyári vacak rajta. Nekem nem is a hangjával volt bajom ha nem a teljesítményével.


"Végül is 50 dollárért kap az ember -3fokot egy tesztprogiban!? :) Megéri :)"


Ez halál komoly: Most őszintén remélem ezt nem gondoltad komolyan mivel oltári nagy baromság.

2012. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hozza be a VGA-t mikor a link is az Arctic Cooling hűtőre mutat...?!
2012. jan. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!