Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi teheti tönkre a winchestert?

Mi teheti tönkre a winchestert?

Figyelt kérdés

Elromolott a winyom,ezért vettem 1 másikat,ahogy felraktam rá az oprendszer megnéztem hdd sentinellel hogy milyen állapotba van és 10%-kos kondíciót írt(nagyon rossz)rengeteg bad szektor volt rajt...nem sokkal később már nem is töltötte be az oprendszert...elromlott....Megint vettem egyet,ezt is egyből megnéztem hdd sentinellel és 19%-os a kondicio.Ez most is a gépembe van ,még működik,nem romlott tovább.

Nem sokkal az első vinyó elromlása előtt az alaplapi hálókártya ment tönkre,majd egy 2gb-os memoria is megadta magát.Lehet ,hogy megsérült az alaplap,amikor egy szerelő kiszedte belőle az int.vga-t?(az purcant ki először :D)


2012. jan. 3. 10:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A Táp egy 250w-os noname táp
2012. jan. 3. 11:41
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem is 250W-os. Amúgy szerintem mikor kiszakadt az alaplapból, megszakadt valami, ezért mennek tönkre a winyók.
2012. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is ,mert mielőtt kiszedte semmi baja nem volt a gépnek.
2012. jan. 3. 11:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Tehát táp és alaplapcsere.
2012. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A Táp egy 250w-os noname táp"


Itt van a kutya elásva. 99,9% hogy a táp az oka, ja és mostanában ugye a winyo árak nem a földön járnak...


Tápból Chieftecet, FPS-t, vagy kicsit olcsóbból a Chicony márka 3 év garis tápjait ajánlom. Alaplapból meg gigabyte. Sztem ipon.hu-n érdemes megvenned.

2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!