Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyiket választanátok és...

Ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jan. 2. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Gigabyte-ot, mert jobb a markolása, mármint kézhezállóbb, nameg nekem jobban tetszik. Csak szólok, játékra inkább a kisebb egerek jók, mert a nagy dögöket nem b írod mozgatni és 1-2 óra játék után mozgatni se bírod majd. na jó, ez az én véleményem, de szerintem a minél kisebb egér a jobb játékra.
2012. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyén jött ki. Szal nehéz mozgatni a nagyokat és hamar elfárad a kezed. Magyarul a nagy egerek nem ajánlottak játékra. Persze ez az én véleményem...
2012. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg a Logitechet, hatékonyabb, jobb.
2012. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miben hatékonyabb és jobb? A legegyszerűbb egér is tudja azt amit egy profi, esetleg nincs rajta annyi gomb, de ezek feleslegesek. Szerintem azt kell nézni hogy kényelmes legyen.
2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Trust GXT14S van lehet hogy kevés a DPI is de nekem pont jó CoD multiban sokszor jó volt az érzékenysége.Nem is olyan nagy nem is olyan kicsi pont jó :)

(Csak úgy mellékesbe megmondom hogy ez a Trust 3,500,- FT volt )

2012. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és kb olyan "markolhatósága"(XD) van mint a Gigabyte-nak.
2012. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó. Nekem egy olcsó egerem van, és nagyon megfelelő. Elbőgném magam ha valami baja lenne. Az érzékenysége nem tudom mennyi, bár ezt minden egérnél lehet szabályozni, viszont nem egy hatalmas monstrum, nincsenek rajta multi-s gombok és a formája is egyszerű, szimetrikus, de én így szeretem. Próbáltam másikat, amelyik szép kivilágítással és ergonomiával rendelkezett, de nem tetszett, viszont ez maga a csoda! Kitűnő markolás, pehelykönnyű, vagyis könnyed mozgatás, néhány óra után nem fog tőle elfáradni a kezem és baromi jó.
2012. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!