Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Thermaltake CL-P0574 JING vagy Gelid GX7 Ultimate

Figyelt kérdés
Olyan CPU hűtőket kerestem amik jól néznek ki és jó hűvösen tartják a procit. Végül ez a 2 felelt meg az elvárásaimnak. Már csak az a kérdés hogy melyiket vegyem meg? Ti melyiket választanátok?
2011. dec. 6. 23:04
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
32%
miért nem veszel ezek helyett a csicsás gamer szutykok helyett valami normális cooler master, vagy alpenföhn hűtőt?
2011. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tesztek alapján amiket láttam én egyiket sem nevezném szutyoknak :) De mint mondtam nekem a kinézetük is számít, és azok közül a Cooler master-ek közül amiket nézegettem egyik sem nézett ki valami hú de jól. Ha csak a teljesítményt nézném akkor cooler master-t vagy noctua-t vennék. Azért kösz az ajánlást.
2011. dec. 6. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Egyet kell értsek Pandával ezek túlcsicsázott izék.

Miért számít a kinézet? A lényeg hogy hűtsön.

Amúgy ha csak a kettő van akkor én a TT-t vinném, de azért remélem érzed hogy kissé ellenzem, de ha neked ez kell és nem szólok bele...

2011. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Panda Péter ***** válasza:
59%

egész nap a géped belsejét nézed? vagy plexi oldalú házad van és az a cél, hogy a haverok csorgassák a nyálukat? esetleg szépségversenyre viszed a géped?

öreg, ez nem egy fürdőruhamodell, hanem egy processzorhűtő, az a dolga hogy jól hűtsön, nem az hogy jól nézzen ki.

2011. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát plexi üveg-es a ház oldala és a házban lévő ventik-nek is zöld a lapát-ja. Igazából ezért választottam a Jing-et. Igaz drága de jól nézne ki. De akkor ezt inkább újragondolom. :)
2011. dec. 6. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Még egy lehetőség: A gépedet nem házban tatod ha nem kint az asztalon és emiatt?
2011. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

"Hát plexi üveg-es a ház oldala és a házban lévő ventik-nek is zöld a lapát-ja. Igazából ezért választottam a Jing-et. Igaz drága de jól nézne ki. De akkor ezt inkább újragondolom. :)"


Hát szerintem is gondold át.

2011. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Panda Péter ***** válasza:
59%

egyébként bocsi a hangnem miatt, de ma húzós napom volt.

szóval biztos találsz olyan hűtőt, ami küllemre is megfelel, de nincs túlárazva. ajánlom az alpenföhn hűtőket, az alábbi linken lévő topikban keresd merlinclub kollégát, ő árul ilyen hűtőket, jó áron (én 7500-ért vettem egy Brockent, bemutató darab volt, rohadt jó vétel volt)

[link]

ahhoz hogy írhass neki, ph regisztráció kell, ez gyors, ingyenes, fájdalom és spam-mentes.

2011. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Mindenkinek lehet rossz napja. Nem igazán zavart az hogy hogy írod le a mondanivalódat. Az a lényeg hogy tanácsot adtatok.:D Köszi szépen mindkettőtöknek:) Azt még hozzátenném hogy ez elég tetszetős ár szóval ink itt nézek szét. Még 1x köszi a Válaszokat
2011. dec. 6. 23:45
 10/10 Panda Péter ***** válasza:
56%
"A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik." asszem Király Zoli itt járt :D
2011. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!