Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a kékhalál oka?

Mi lehet a kékhalál oka?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vagyok úton, ezért mobilinternetet használok. Mivel véletlen ráléptem, vettem egy új modemet a t-mobile-ban. A régi SIM kártyát használtam hozzá.

Amióta és miközben használom a mobilinternetet, azóta rendszeresen kékhalált hal a gépen (3-szor írtam le ugyanezt mire sikerült)

mi lehet az oka?

a legközelebbinél leirom az adatokat és beirom hozzászólásba

FONTOS!!!


2011. dec. 27. 23:22
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
2011. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez nem oldja meg a problémát mert itt ilyenről nem ir

addatok:


NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS

STOP: 0x00000035 (0x87264B58, 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000)

2011. dec. 28. 12:29
 3/3 anonim válasza:

nekem igen sürün be jött a kék halál, le let formázva teljesen, és fel raktam a xp-t.

ez szép és jó de, mikor a gépet el inditom simán megy, de itt a gond, ha a utorrendet el inditom, 2-3mp után szinte azonnal be jön a kék halál, ezt hogyan lehet meg oldani?

bármi mást inditok el vagy csak el inditom és az utorrend nem inditom el azaz nem sedelek vagy töltök le semmit, nincs semmi gond, de ha utorrend el van intézve szinte azzonal be jön a kék halál, most mit csináljak ebben segitsen valaki ha tud?

2012. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!