Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb vidifelvevő...

Melyik a jobb vidifelvevő közepes minőségű laptopra Fraps v Hypercam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő más-más jellegű. A hypercam nem ad annyira jó minőséget de nem foglal el olyan sok helyet mint a fraps. Én viszont fraps párti vagyok (nekem mondjuk a hellyel nincs gond). Játékokhoz én csak a frapsot tudom ajánlani.
2011. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig mindenhol a Fraps a jobb. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik a kényelmesebb, a Trabant, vagy a Ferrari.
2011. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó tom h Fraps jobb de hypercam alatt is szaggat a fifa is meg metin2 is ha veszek fel :DDD Frapsnál is fenn ál ez ?
2011. dec. 29. 21:05
 4/4 anonim válasza:
Nekem az a gondom a hypercam- el, hogy levideózok egy játékot, és a videó képe full fekete. Fogalmam sincs mitől lehet ez. Fraps meg próbaverzióban szerintem nem ér sokat.
2011. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!