Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a gépemet?

Figyelt kérdés
Nem tudom bekapcsolni a gépet. Amikor meg próbáltam bekapcsolni, égett szagot lehetett érezni. Nyilván leégett. Valahogy nem tudom leszedni róla a rajta lévő dokumentumokat (word, fényképek)? A családban van egy másik számítógép is, arról nem tudnák valahogy rámenni a másik gépre és leszedni a dolgokat? Egyébként javítani biztos nem lesz...
2011. dec. 26. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Winyót tedd át a másik gépbe
2011. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leégett a táp. Ki kellene venni belőle a vinyót és adatkábellel átmenteni a másik gépre az adatokat. Informatikus barát vagy szervíz tud ebben segíteni.
2011. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
több mint valószínű h tápegység égett le ha be se kapcsol. először próbálj tápot cserélni és kapcsold be ha bekapcsolod és elindul akkor nincs gond de ha bekapcsol és se kép se hang akkor alaplap is meghalt. de először próbáld a HDD-t kiszedni és belerakni a másik gépbe!
2011. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi romlott el.


Egy hozzáértő ismerőssel meg tudod nézetni, lehet csak a táp füstölt el, azt kell cserélni. Ilyen ismerősöknél szoktak maradék tápegységek is lenni.


Ahogy az első válaszoló írja, azt simán meg lehet próbálni, hogy a vinyót betenni másik gépbe. Ha régebbi fajta, akkor a jumperolásra érdemes vetni egy pillantást, ha már SATA-s, akkor az sem számít.

2011. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ennyire belebonyolódni, tulajdonképpen egyetlen fontos dokumentumot szeretnék róla lementeni, valahogy ez nem lehetséges?
2011. dec. 26. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
vinyót átrakod a másik gépbe azt kész! de amúgy ennyire nem érdekel a géped sorsa?
2011. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem. xD Már vagy 1000 éves, eleve totál rossz volt, csak nagyon ritkán ültem le elé. És irodalomra csináltam házit és nem lettem vele kész, úgy voltam vele, hogy köv. nap majd folytatom, de másnap meg már nem lehetett bekapcsolni, szal legalább csak azt az 1 dolgot menthetném meg, a többi nem érdekel...
2011. dec. 26. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!