Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul 4gb rammal?

Miért nem indul 4gb rammal?

Figyelt kérdés

MSI P45 Platinum alaplapról van szó. beállítottam neki, hogy 400fsb-vel menjen (alaplapon jumperrel) és most csak 2gb rammal indul csak el. a ramokkal és a csatlakozóikkal nincsen probléma mert ki próbáltam mind a két rammal.

Az alaplapon világító ledek szerint : memory detection test, testing onboard memory size. the d-led will hang if the memory module is damaged or not installed properly. initializing floppy drive controller this will initialize ide drive and controller.

Hagyjam menni míg ezt a tesztet vagy mit befejezi?


2011. dec. 24. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
P45? nem egy mai darab. valószínűleg 2GB ramot bír csak el, de mindjárt utánanézek...
2011. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi kép nincsen mellé. ha be van állítva 333fsb-re akkor simán elindul.
2011. dec. 24. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
látom, ennél jóval több ramot tud. lehet, hogy rosszul tetted be őket, nem mindegy, hogy melyik slotban vannak...utána kéne nézni
2011. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja, hogy 333-mal megy? akkor várj...

egyébként:

Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Neked is Boldog karácsonyt.

Nem értem, hogy miért nem megy.

2011. dec. 24. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

ebben a fórumban sokat írnak az fsb-ről, és a 344. hsz igencsak hasonlít a Te problémádra

2011. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem egyeznek a mhz számok
2011. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!