Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csak hajszárítóval...

Miért csak hajszárítóval indul el a gépem?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja csak hajszárítóval tudom elindítani. Ha nem csinálom, akkor a bekapcsolás megszakad és rögtön leáll. Olyan mintha leállt volna az "áramkapása". Nem értem mi lehet a probléma.

A táp 300W-os, 2,1*2 Ghz a proci, 512es nvidia videókari van passzív hűtéssel, és 2 giga ram van benne (DDR2-es). Légyszi segítsetek, mit kéne csinálnom, hogy normálisan be lehessen kapcsolni :S Köszi előre is.


2011. dec. 23. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Milyen az a 300W.os táp? Codegen vagy Mercury? Mert azt nem nevezném tápnak.
2011. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még annyit írnék hozzá, hogy MSI alaplap van, de konkrét típust nem tudok.
2011. dec. 23. 18:58
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem mercury. Próbáltunk belerakni egy 500as tápot is, az meg csak sípolt...szóval lehet, hogy elfüstölt. De szerinted táphiba vagy alaplaphiba lehet inkább?
2011. dec. 23. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Akármelyik lehet. Én megpróbálnám egy normális minőségi táppal, kölcsönkérni valakitől pl.
2011. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek próbáld meg egy minőségi táppal is.
2011. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pWn3r®™ ***** válasza:

Cseréld ki azt az ipari hulladékot egy minőségire.

Például erre: [link]

Igaz, hogy a gépedet röhögve elvinné egy 350es FSP is, de ha a jövőben veszel számítógépet vagy fejlesztesz akkor nem kell külön tápegységre költened.

2011. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat! beszerzek egyet, és kipróbálom! Ha úgy sem jó írni fogok.
2011. dec. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!