Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan döntsem el, hogy...

Hogyan döntsem el, hogy milyen erős tápegység kell a képemnek?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy hány wattos legyen.
2011. dec. 23. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen képhez?? lol.
2011. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd le milyen a konfigod és mennyid van rá és írunk néhányat. Oké?
2011. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja bocsesz kihagyott az agyam. tehát a gépedhez kéne:D bocs mégegyszer és igen, írd le a konfigodat ugy tudunk segiteni
2011. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A proci meg a videókártya fogyasztása eldönti.
2011. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A proci meg a videókártya fogyasztása eldönti."


Nem feltétlen. Ha tele van b@szva leddel meg egy tucat, ODD és/vagy HDD-val stb... akkor az is eleget eszik. Persze erre kicsi az esély.

2011. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért, persze gépre gondoltam :) hmm...én nem így gondoltam, hanem valami általánosítást, hogy mi dönti el, és hogyan, és hogy az új gép vásárlásakor kiválasztott alkatrészek adatai között melyik az ami eldönti.
2011. dec. 23. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Főként a VGA, meg a CPU eszik. Mint írtam ha nincs tele HDD-vel, venti-vel stb.. akkor azok "evészete" elhanyagolható.

Amúgy nem csak az számít hogy egy tápra mekkora Watt van írva, ha nem a MINŐSÉGE is. Egy sz@r táp akár a gépedbe is kerülhet.

2011. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor hogy van ez? Az imént nézegettem az Intel i seriát és legtöbbnél 95W volt, akkor miért van az hogy az erősebb gépekhez 500-600W táp jár?(gyárilag elkészített konfigokra gondolok) Biztos nem eszik 400W-t a grafikus :D
2011. dec. 23. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg túl méretezés van, és sokszor azért tesznek 2x akkorát mivel noname tápot tesznek gépek alá hogy azok ne fossák össze maguk.
2011. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!