Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Míért nem érzékeli némely...

Míért nem érzékeli némely játék a gamepadot?

Figyelt kérdés

Van egy Hama Black Force gamepadom, 2 éve vettem.

Vannak játékok amik imán érzékelik, tudok játzani vele (pl. Cobra 11 Nitro osztott képernyőn simán érzékeli), viszont vannak amik meg észre sem veszik (pl. Blur, F1 2011, Dirt3).

Leginkább osztott kéeprnyőn akarok játszani, de akkro sem érzékelik ha egyjátékos módban akarok. e beállításoknál, sehol.

az egyik haver 1000 forintos Speedlink gamepadját is bedugtuk ,de azzal is ugyanez a helyzet. pár játék látja, legtöbb meg nem.

Mi lehet a baj?

Alaplapom Gigabyte G41MT-S2.


2011. dec. 21. 09:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Windows 7 Home Premium 32-bitest használok.
2011. dec. 21. 09:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le az xpadder nevű programot. Abban beállíthatod hogy a gamepadon melyik gombra melyik billentyűt értelmezze. Youtube.on vannak tutorialok, hogy h kell beállítani. Én is ezt használom mert nekem sem ismeri fel pár játék a padomat. Remélem segítettem:)
2011. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia!

köszi a hasznos választ. most szedem a programot, majd jelzek hogy miújság. :)

egyébként te a teljes verziót használod?

verzió: XPadder 5.7 2011.06.24 ?

ezt szedem, gondolom a verzió az mindegy. :)

2011. dec. 21. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a teljes van meg. TPB-ről szedtem.
2011. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!