Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális hőmérséklet...

Ez normális hőmérséklet laptopnál?

Figyelt kérdés

Májusban vettem egy HP 625-öst laptopot az alábbi specifikációval:

PROCESSZOR: AMD Athlon II P360 2.30GHz

MEMÓRIA MÉRET: 2Gb

MEMÓRIA TÍPUS: DDR3

INTEGRÁLT VGA TÍPUS: ATi Mobil RadeOn HD4200



Kb ennyi a lényeg.

Na mármost, ha játszok az AC: Brotherhooddal, minden minimumra le van húzva, de ha megnézem, így is 80°C körül van a proci, hűt mint az állat, a játék meg belaggol.


Nem káros a procira nézve a 80 fok?


2011. dec. 20. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettük. Kifújni úgy kell, hogy leveszed a borítást, hogy látsszon a ventillátor, meg a többi. Ha nem csináltál ilyet, szólj egy haverodnak aki ért hozzá. De az előzőnek igaza van. Állványon minden szempontból jobban szellőzik.
2011. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 lordsithlord ***** válasza:
Porszívót felejtsd el, a számítógépes boltokban lehet kapni flakonos sűrített levegőt, azzal kell kifújni minden szellőzőnyílásnál.
2011. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám.... Kipróbáltam mindent! Tisztítás, újrapasztázás, hűtőállvány stb. Egy darabig minden ok volt aztán megint melegedni kezdett. Ha valakinek van ötlete írjon!
2013. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha komoylabban szét tudod kapni, egy full tisztítás, hűtőpasztacsere, illetve biosban fullra tolod a ventilátorok kapacitását.
2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szét tudom kapni teljesen és ki is tisztítom... De azt írták h a bioszba nem lehet ezeknél ilyen szinten belepiszkálni.
2013. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Épp ez az. írnak sokmindent... miért ne lehetne auto-ról állandóra tenni a hütést? nem zavar a gépnek, ha a ventik mindig a maxon mennek...
2013. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!