Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik graf. Kártyát laptopba?...

Melyik graf. Kártyát laptopba? HD6630M 2GB vs GT540M 2GB?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Akarok venni laptopot.

CPU: Intel Core i5 2430M Sandy Bridge, 2 mag 2,4 ghz, turbo boost 2-vel max 3 GHZ

RAM: 8 gb DDR3

Szóval az lenne a kérdésem, h melyik grafikus kártya lenne jobb ezekhez a paraméterekhez, h menjenek rajta a játékok. Pl. Fifa 11, NFS, legujabb COD meg Battlefield, Crysis,...Alkalmas egyáltalán ez a gép erre?


-AMD Radeon HD6630M 2GB átkapcsolható + Intel HD Graphics 3000

-NVIDIA GeForce GT540M 2GB


Légyszi ne írjátok, h asztalit vegyek, mert nekem notebook kell.

Koszi


2011. dec. 16. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
gép alkalmas és én személy szerint a NVIDIA-t venném, d ez lehet egyéni...
2011. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DannyZuko ***** válasza:
a két nagy tábor. ati vagy nvidia... én is az nvidiát venném, de amint egy fanatikus ati-s jön, ő majd a másikat mondja. tudod. kinek a bmw, kinek a merci... szerintem a 2 fent írt kártya közül az nvidia a jobb teljesítményű. az is hd-s kártya amúgy.
2011. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

"az is hd-s kártya amúgy."


Mi van?

2011. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gt540

mondom ezt radeon fanatikusként :)

2011. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"amint egy fanatikus ati-s jön, ő majd a másikat mondja"

A két kártya között azért van némi érdemi különbség a GT540M javára. Abba most ne menjünk bele hogy ki AMD, ki nV fan, bár szvsz aki fan az hülye. Mindig azt vedd ami jobb neked, ne pedig azt hogy szerinted melyiknek szebb a logója vagy tudom is én.


"az is hd-s kártya amúgy" Miről beszélsz pontosan?


Am ha csak a teljesítmény számít akkor GT540M.

2011. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, egyértelmu végeredmény szuletett az Nvidia javára. Én is az fele húztam inkább.
2011. dec. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!