Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150000-ért milyen laptopot...

150000-ért milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
ez jónak számít? [link]
2011. dec. 16. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mire akarod használni?
2011. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lindmayer ***** válasza:
egyébként nem rosz, ugyan játszani nem fogsz tudni vele, mármint a legújabb játékokkal, de a alapfelhasználásra alkalmas lesz
2011. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van olyan laptop egyáltalán, ami elviszi a legújabb játékokat mondju HD felbontáson, akadásmentesen, nagy grafikai részletességgel?

Csak kérdezem, mert én még nem találkoztam olyannal, pedig a mostani céges laptopom is 1 éve 250.000-be került.


Egyébként szerintem jó kis gépet választottál.

2011. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tényleg nem rossz netezésre bőven jó, játszani is lehet vele persze nem full hdba, egyedül a gigbites lant hiányolom
2011. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lindmayer ***** válasza:
újabban csak százas lankártyát tesznek a laptopokban(bezzeg fél éve még a 90 ezer forintos emachine laptopomba is gigásat adtak
2011. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lindmayer ***** válasza:

Most még talán nincs igazán játékra való laptopok.

De jövőre érkeznek a külső grafikus kártyát használó laptopok, amihez mondjuk ért lehet majd kapni az asztali verziósból a ezer körülieket.

A processzorok meg nem sokkal gyengébbek az asztali társaiknál.

Ja és ha az APU-k és társai igazán beindulnak, akkor meg majd egyáltalán nem lesz szükség videókártyára

2011. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Van olyan laptop egyáltalán, ami elviszi a legújabb játékokat mondju HD felbontáson, akadásmentesen, nagy grafikai részletességgel?"

Van. Szerinted viccből van HD6990M vagy GTX508M SLI? Szerintem igen. Semmi értelmük, de vannak.


"Csak kérdezem, mert én még nem találkoztam olyannal, pedig a mostani céges laptopom is 1 éve 250.000-be került. "

250000Ft ezeknek az árának csak töredéke. Amúgy nézz szét Alienware fronton.

2011. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Értem! Okés, szétnézek köztük.

Csak fura nekem, hogy 250-ből olyan asztali gépet rakok össze 24"-os monitorral, hogy lefosom a bokám. :) És azon nem akad meg semmi.

2011. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez van. Azért érezhető hogy a nagyon komoly Gamer masinák az asztali megfelelőjüknél jóval drágábbak.

Persze amit példának hoztam fel az már nagyon egy végletes pont volt, ennél azért jóval olcsóbban is lehet kapni.

2011. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
250ből jóféle laptopot is lehet venni. persze asztaliból sokkal erősebbet de mondjuk egy ilyennel [link] vígan ellehet játszani.
2011. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!