Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha laptopom fejjel lefelé...

Ha laptopom fejjel lefelé rakom le azzal ártok neki?

Figyelt kérdés
Sokaknál látom hogy mikor nem használják a gépet de be van kapcsolva fejjel lefelé rakják le. persze a hűtés miatt. de ezzel nem tesznek benne kárt? én nem merem így letenni a gépem mert félek hogy ártok neki...
2011. dec. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

tuti,hogy soha nem kell egy lapit fejre állítani,

lehet,de nem kell

2011. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért ártanál? nem lötyögnek benne a cuccok, fix benne minden tök mindegy hogy mien irányba tartod működni fog, nem értem mi veszélyt látsz benne. műanyag doboz amit tökéletesen kitölt az elektronika nem fog elromlai akkorsem ha rázod, vagy táncolsz vele, na azért ne vágd földhöz :D
2011. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak mert akiknél így láttam hogy rakják le a gépet azoknak mind max 8 hónap múlva a képernyőn fekete csíkok jelentek meg és 3-4 hét múlva a monitoruk teljesen használhatatlan lett..
2011. dec. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!