Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD TV-n Full Hd filmek lejátsz...

HD TV-n Full Hd filmek lejátszására ez a Pendrive megfelelő? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kingston 16GB USB 2.0 Data Traveler R400?

[link]


Arra lennek igazán kíváncsi hogy akinek esetleg ilyen van az meg tudja mondani hogy ezek az értékek amit írnak a valóságban is megvannak? :) 10/25MB/s (írás/olvasás)

Vagy inkább a nagyobbik testvérét érdemesebb? --> [link]


2011. dec. 14. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfelel, persze. Nekem egy régebbi 4GB-os pendrive-ról simán viszi a fullHD, 3D-s filmeket is.


De ennek ellenére szerintem egy ilyet vegyél:


[link]

2011. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elviekben elég de, hogy a gyakorlatban is hozza-e az ígért értékeket, az kérdéses. Nézz teszteket róla a neten.
2011. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

Nem rossz amit linkeltél de de fórumokon azt írják hogy 3-4MB/s az írási sebessége arról azt feltételezem hogy az olvasási is max 8-10MB/s namármost ez igen kevés egy 15-20MB/s bitsebességű filmhez :)



Tesztet sajnos nem találtam csak egy kis írást arról hogy ha minden igaz simán teljesíti a megadott értékeket sőtt az írási sebessége még jobb is igaz nekem az olvasási a lényeg :)

Viszont az Data Traveler R500 ehhez találtam youtub videot hogy 30-32MB/S olvas.

Persze ez is akkor jut eszembe mikor felteszem a kérdést :)

2011. dec. 14. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

"max 8-10MB/s namármost ez igen kevés egy 15-20MB/s bitsebességű filmhez :)"


Mb/sec, és MBit/sec...ne keverjük. :)


8-10 Mb/sec az kb. 80-100 Mbit/sec, egy 3D-s MKV átviteli igénye meg nagyjából 35Mbit/sec. ;)

2011. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi a kiigazítást ;)

Így már mindjárt más :)

2011. dec. 14. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Megvettema 30GB-os Asus vinyót.


Írási sebessége átlag 16 Mbyte/sec nálam. Ez nagyjából 130 MBit/sec. Olvasási sebessége 20-23 Mbyte/sec, ami nagyjából 160-180 Mbit/sec.

2011. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!