Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CAD szoftverekhez szerintetek...

CAD szoftverekhez szerintetek megfelelő?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 22. 14:03
 1/4 anonim válasza:
igen!
2011. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem tudom merre felé lépjek mivel sokan azt mondják nekem az AMD nem való munkára, és inkább egy 4 magos intelt vennének a helyembe
2011. nov. 22. 14:06
 3/4 anonim válasza:
Hát, ez igaz én is hülyeséget beszélek! de van olyan program is h hiába a 4 magos intel i5 2500k ha egy 6 magos AMD x6 1090T-n jobb. Ha van rá keret akkor egy Intel Core i5 2500k-ra ruházz be!
2011. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy 6 magos AMD-t munkán kívül másra nem is nagyon tudsz kihasználni.


Az X6 erőssége a renderelés, videórender, stb, amik kifejezetten processzor igényesek, és ott valamivel jobb a 2-vel több mag.


Nyáron kb egy árban volt az i5-2500 és az X6-1090T...akkor egyértelműen rámondtam hogy intel...


Most igazából, ha tellik rá akkor intel erősebb, viszont az AMD sem egy gyenge processzor, és 10k-val olcsóbb.


Archicad, Autocad már jóval gyengébb procival is használható, szóval gondok az X6-al sem lennének.

2011. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!