Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez megéri az árát? Ti vennétek...

Ez megéri az árát? Ti vennétek? Vajon hányat adnak el belőle?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 13. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan megéri az árát annak, aki ezzel dolgozik. Én nem vennék, mert a munkámhoz nem szükségeltetik. A professzionális szektorban többnyire ilyet használnak.
2011. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megtehetném, biztos vennék egyet, talán valami olcsóbbat, de már nagyon régóta fáj a fogam egy jó quadro-ra. Nem hinném hogy túl sokat adnának el belőle, de azért a grafikai stúdiók biztos vesznek párat. Otthoni felhasználásra szerintem nagyon ritka hogy ilyet vesznek, ahhoz már megszállottnak kell lenni, vagy nagyon tehetősnek.

Kb 2 éve sikerült megnéznem egy quadro kártyát akcióban. Nekem akkoriban egy GeForce GTX295 kártyám volt ami elég jónak számított, nem is volt vele különösebb gondom a hobbi szintű 3d-s rajzolás során, de azért ha nem figyelt az ember könnyen meg lehet akasztani . Ehhez képest a quadro kártya ami hasonló árkategóriába volt akkoriban, valóban sokkal gördülékenyebben kezelte még a nagyobb jelenteket is.

Szóval ez alapján szerintem megérik az árukat, de leginkább csak akkor van értelme megfinanszírozni ha munkára használja az ember.

2011. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan kommentelnek ilyen kártyák alá egyik kedvencem k úgy szólt hogy minek ilyen drága vacak, hiszen csak Dx10.1-t támogat és jóval drágább mint egy sokkal jobb HD6990, szóval nem értem miért ilyen drága. Na ekkor szívgörcsöt kaptam mivel egy professzionális kártyáról van szó, igaz a közhiedelemmel ellentétbe nem különböznek sokkal a Gf-ktől.
2011. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!