Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig jó lesz?

Ez a konfig jó lesz?

Figyelt kérdés

Asus Maximus IV GENE-Z/GEN3 alaplap

Intel Core i7-2600K 3.4GHz Box

FSP 400W FSP400-60APN

Munkára lesz, az alaplapbol a tuninghoz gondoltam ezt illetve a ivy bridge "támogatása" miatt. illetve amig nincs tuning gyári beállitásokkal a gyári hütés is jól lehüti?

(munkára lesz).


és igy időtálló?


2011. dec. 11. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
a CPU -K-s
2011. dec. 11. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Azt mondod munkára lesz, de ez erősen ellentmond a tuningnak. Gondolj bele, ha dolgozol, akkor az egyik leges legfontosabb dolog, ami MINDEN SZEMPONT FÖLÖTT áll, az a gép megbízhatósága. Mégsem kockáztathatod meg, hogy a több órás/napos/hetes/... munkád elvesszen instabilitás miatt, nemde? :)

Szerinted a munkaállomásokat miért nem tuningolják? ^^


Bárhogy is, a Core i7-2600 már magában garancia az időtállóságra, egy nagyon jó processzor. Sőt, én épp a nem K változatot venném. (ha jól tudom, K-ban nincs virtualizáció)

A gyári hűtő mindig elégséges de van, hogy hangos is. Ajánlok venni hozzá valami hatékonyabbat, még tuning nélkül is. Főleg ha sokat terheled.

Az FSP egy jó táp, de ha valami bivaly videókártyát is raksz mellé, talán kicsit kevésnek bizonyulhat. TALÁN.

2011. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"(ha jól tudom, K-ban nincs virtualizáció) " Jól tudod.

Am gondolom azért kell Z68-s lap hogy használhasd az IGP-t, bár és magam nem értem miért kell ilyen tuning alaplap. Ennek magyarázatát az előző írásában megtalálhatod.

2011. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!