Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépházból mindegy, milyen...

Gépházból mindegy, milyen drágát veszek?

Figyelt kérdés

Van ami csak 7ezer forint, de van ami 12-15 ezer.

Mi a különbség? Vagy mindegy, 7 ezresbe is jó a ház?


2011. dec. 10. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

annyi a külömbség, hogy miylen anyagból gyártják, mennyire tud jól szellőzni, mennyire stapabíró stb.

szerintem!! egy 6-8 ezer forintos tökéletes egy átlagos felhasználónak, egy gamer felhasználónak meg egy 10-13 ezer forintos. a programozóknak megajósitentudja :D

2011. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
különbség*
2011. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valamelyikben van táp, valamelyikben nincs, de manapság mindben van, csak gyengébb vagy erősebb minőségű. Még az ártól függ a felépítése, mennyire szellőzik, mert ez nagyon fontos. És hát sok esetben a külseje miatt drágább vagyolcsóbb. Szóval az egyik 7000 és semmi nincs benne, csak egyszerű a kinézete, a másik 12000 és szintén nincs benne semmi, csak jobban néz ki, vagyis stílusos, design-osabb. Nagyából ennyi.
2011. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Micsoda IQFighterek válaszoltak eddig...

Rohadtul nem mindegy...

2011. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj már, én is azt mondtam hogy nem, mert számít a hűtés és attól függ, mire kell.
2011. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Simon Richard én az első válaszoló vagyok! xdd
2011. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

13:30


akkor mond meg miért is nem mind1??

2011. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A drágábbak azért drágábbak, mert van nevük, és elismertek. Egy Cooler Master vagy Thermaltake ház sokkal szellősebb, hangszigeteltebb, egyszerűbb a szerelése, vannak vezeték elvezető csatornák, ezeket nem biztos, hogy megkapod egy noname háznál.
2011. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondom, először jó lenne tudni a gép felhasználását. Nem mindegy hogy sima gépházat vesz Gamer konfighoz, vagy feleslegesen drágábbat, GAMER konfighoz valót egyszerű felhasználásra.
2011. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy hogy gamer konfig milyen házba van?

A gamer konfig csak 50K-s ba mehet vagy mi?

Itt minőségről van szó általában, de sok esetben találsz olyat hogy egy papírnehezéknek mondható ház azért drága mert tele van leddel így csili-vili, de sz@rt se ér.

2011. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!