Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg lehet csinálni ezt az usb...

Meg lehet csinálni ezt az usb csatlakozót?

Figyelt kérdés
A gépemben van elöl 4 usb csatlakozó. Szerintem ezekből az egyik megrongálódott és most a gép ha minden igaz letiltotta mind a 4-et. Szóval lehet itt valamit kezdeni hogy újra tudjam használni a többit, vagy vennem kell egy új csatlakozót?
2011. dec. 9. 06:39
1 2
 1/12 lordsithlord ***** válasza:

Ha ténylegesen megrongálódott, jobban jársz, ha kicseréled, mert ha nekiállsz barkácsolni és valami nem úgy sikerül, ahogy szeretnéd, az zárlatot okozhat és könnyen az alaplapodba kerülhet.


De fizikai sérülésnél nem jellemző, hogy letiltja a gép, ez inkább akkor jellemző, ha vagy a szoftveres vezérlés állt fejre, vagy pedig magának az USB-knek a vezérlő panelja sérült meg.

2011. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 DannyZuko ***** válasza:
fizikai sérülésnél max akkor tilt le, ha valami zárlatot okoz az alaplapon. nem valószínü, h ez lenne. inkább goldolnék összeköttetés és vagy csatoló problémára.
2011. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-nek mindenképp működnie kéne az nem rongálódott...Drivereket töröltem újrarakta nem változott semmi. Csak abból gondoltam hogy letiltja, mert egy panelba van a4.
2011. dec. 9. 09:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Szóval 1 menetre 4 van kiosztva. Mit értesz rongálódás alatt? Feltételezem azért mondtad, mert fizikailag történt vele egy "baleset".
2011. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen fizikai sérülés.... Sztem véletlenül rosszul rángattam és eltört.
2011. dec. 9. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyára véletlen volt. Én hiszek neked. :)
2011. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De ez csak arra ad választ hogy 4-ből 1 miért nem működik...

Arra viszont továbbra sincs semmi magyarázat hogy a másik 3 miért nem működik.

2011. dec. 9. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp mondtam, ha mindegyik USB-hely az alaplapon 1 foglalaton van, akkor azért nem működik, mert az alaplapon van gond. Ha az USB-bemenetekkel lenne gond, akkor igazad lenne, csak 1-el lenne gond. Viszont mindegyikkel van, így az alaplapon lesz a gubanc. Kapd le az oldalát, és nézd meg, nincs-e elmozdulva az USB vezetékek. Mint mondtad, "véletlen megrángattad", ezáltal kimozdulhatott.
2011. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lordsithlord ***** válasza:
Fizikai sérülésnél is meghallhat a teljes sor, ha a sérülés az összekötő panelt is érinti.
2011. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez amúgy nagyon jó volt, multkor véletlenül szétkaptuk a haverom CD-DVD meghajtóját, és azóta véletlenül nem fogja be a lemezeket. Mi nem tehettünk róla, a sors műve volt, nameg a csavarhúzóé. :)
2011. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!