Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock p4i65g melyik 1gb-os...

Asrock p4i65g melyik 1gb-os 400Mhz-es memória modul lenne jó?

Figyelt kérdés
most van benne 1gb 166Mhz és egy 256mb-os 166Mhz-es ram van benne. szóval nézegettem ramokat de elvileg nem jók ehhez a laphoz. 2x1 GB 400Mhz-es RAM lenne bele (ennyi a max) 1.2gb rammal nagyon lassú a gép. lenne érezhető gyorsulás 2x1gb 400mhz-es rammal? van benne egy p4-es 1 magos 2.8 Ghz.es ht-s proci és egy gigabyte hd 4650 1GB-os vga. tudom hogy ez már mind elavult de új gépre nem nagyon akarok beruházni még. szóval alapjában és a játékoknál nagyon megmutatkozna hogy 1.2GB helyett 2gb és 166Mhz helyett 400Mhz-es ramok lennének?
2011. dec. 6. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hu hát a 166MHZ az tényleg kevés.

Itt nem a ram mennyisége adja igazából a sebességet hanem a modul órajele (MHZ).

Még szép, hogy sokat fog javulni.

De én igazából tartanék a 2GB ram-tól mivel ez a lap csak 2GB ramot tud kezelni könnyen kék halálok lehetnek az egészből szerintem 1db 1GB 400MHZ és 1db 512MB 400MB modult tegyél bele.

De mondjuk te tudod nem tudom min játszol de játékokhoz nem igen szokás két ram slottal szerelt lapot venni mert nem igen lehet őket bővíteni amúgy bőven elég az egy giga is egy ilyen konfighoz én annak idején 512MB rammal és egy mezei radeon HD3450 essel gameltem a gta 4 en low grafon egy kis tuning és még nem is akad.

2011. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat most nézem, hogy az egyik modulnál 400MHZ helyett 400MB-ot írtam most javítottam. :D
2011. dec. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben közbe bementem az egyik helyi boltba rendeltem 2 ramot 2x1 GB azt mondta a eladó hogy ha kékhalál lesz akkor vigyem vissza az egyiket és kicseréli ugyan ilyenre csak 512esre. köszi a segítséget
2011. dec. 7. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit. :D
2011. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!