Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fotónyomtatót vásároljak?

Milyen fotónyomtatót vásároljak?

Figyelt kérdés

Fotográfus vagyok, és szeretnék vásárolni egy jó nyomtatót, hogy ne kelljen laborokban előhívni a fotókat...

Akinek van tapasztalata a fotónyomtatásról, azt kérem ajánljon nekem egy jó fotónyomtatót!Köszönöm!


2011. dec. 5. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Anno én is körbe jártam a témát (szintén fotós). Én végül canon-t vettem, de az akkori tesztek alapján a HP is remek volt. Mondjuk azóta évek teltek el így kár típust írnom, de szerintem jók ezek a márkák.

Amúgy a Canonnal az a bajom, hogy csak saját márkás anyagokat szereti még papírban is, de az tény, hogy a matt papír, ami szürkeárnyalatos képekhez való az olyan eredményt ad, hogy az állad leesik. Olyan gyönyörű mély feketét korábban papíron nem láttam még.

2011. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is Canont néztem, bár én Nikon gépet használok. Úgyhogy jó tudni h a Canon nyomtató a saját márkás cuccaival működik jól, ez negatív.
2011. dec. 6. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel gyakorlati szempontból csak a canon ismerem, a többi márkánál a tesztek szintén saját termékkel készülnek, szóval sajnos nem kizárt, hogy más márkáknál is ez van.


Előre bocsátva, hogy mint fotós nekem más az ingerküszöböm minőségben. :)

Utángyártott patronnál, amire más azt mondta, hogy "jó ez", nekem az pocsék volt már.

2011. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!