Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora monitort vegyek? 21,5...

Mekkora monitort vegyek? 21,5 vagy 23 colost?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy régi 22 colos tft monitorom van, de most akarom lecserélni.
2011. dec. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor már vehetnél 24-est is.
2011. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CactusClone ***** válasza:

A felbontás ugyanannyi. Kérdés, ugyanazt a felbontást mekkora képernyőn akarod nézni.

Egyébként a 23-asok már egész barátságos áron vannak, és alig kerülnek többe a 21-22"-eseknél.

2011. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
ha belefér a keretbe egy jó minőségű 23/24-es, akkor inkább az, 22col alatt full hd-nél nagyon kicsik a pixelek.
2011. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. 24-es már túl nagy lenne.

de igen árban a 21,5 és 23 között télleg nincs vészes különbség.

konkrétan erre gondoltam: [link]


mi a véleményetek?

2011. dec. 2. 22:09
 5/6 CactusClone ***** válasza:

Én az ügyfeleimnek általában Samsung monitort viszek. Árban megfelelő, tervezéshez (CAD), programozáshoz (Visual C#), Microsoft Office környezethez több mint megfelelő.

Miután CAD-es feladatokhoz is jól használható, nyugodt szívvel tudom ajánlani bármelyik Samsungot. Arra figyelj, hogy Full HD-s legyen, ne pedig HD Ready.

2011. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! hát amit linkeltem az full hd. meg árban is elfogadható szerintem. 42e Ft.
2011. dec. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!