Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

maximum 40-50 pénzt szánnék rá, a lényeg, hogy lapos legyen.

A képminőség legyen az elsődleges szempont.


2011. nov. 27. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
LED monitort.
2011. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet használok pár hónapja. Teszi a dolgát rendesen, és gyönyörű a képe.

2011. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

IPS monitorok úgy 60 fölött kezdődnek, de azok tényleg nagyon minőségi és színhelyes képet adnak.

sima TN monitorokból pedig ilyen árban 24'os fullhd monitorokat lehet kapni tonnaszámra

2011. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk körülnézni, volt ott egy Samsung és egy BenQ. Nem tudom, melyik volt a jobb, de a BenQ LED-es volt. Mindegyik 22"-os volt és egy árban.
2011. nov. 27. 21:17
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

úgy egy fél éve vettem egy Asus VH222D 21.5' monitort, én nagyon meg vagyok vele elégedve, bár a betűtipusokhoz kellett telepítsem a clear type tunning -ot, mert nem voltak jók a betűk. Amúgy nagyon szép a képe és a módok is jól használhatóak. Egyetlen hibája hogy a kikapcsoló gombja kicsi és alig leget megnyomni. viszont 36.000 Huf az korrekt ár!

[link]

2011. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!