Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeírtam egy gépet, megnézné...

Összeírtam egy gépet, megnéznétek hogy így jó-e és ajánlatátok tápot hozzá?

Figyelt kérdés

alaplap: [link]


proci: [link]


ram: [link]


videokari: [link]


ház: [link]


SSD: [link]


Köszönöm !


2011. nov. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lemondasz az ssd ről meg egy olcsóbb házat választól akkor kijön egy i5 meg egy 6870 es videókari amivel jobban járnál. Ja és jobblenne egy asus alaplap. Szerintem!
2011. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és ramból is megfelelne egy sima kingmax vagy kingston.
2011. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ramból majdhogynem fele annyiért kapsz kingmaxtól 1333Mhz-s modult. A CPU felesleges ha gamer gépbe kell, bőven elég egy Phenom II X4 955. VGA-ból 40-ért van saphhire HD6850.

Alaplap meg csak sima AM3-s helyette vegyél egy ASUS M5A97-t és még árban is olcsóbb.

2011. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az asus lapot tenném inkább bele SSD-t még hanyagolnám, még nem forrt ki nagyon a cucc. Vidikariba inkább valami Nvidiásat vegyél csakmert az atiról nem sok jót hallok mostanában. Ez is jó gép csak én is leírtam hogy szerintem mi lenne a jobb. Ebbe meg valami 500 wattos táp kellene de szerintem a 450 es is elegendő lenne bele, a lényeg hogy arra nagyon figyelj hogy NE codegen legyen a táp márkája mert azzal csak gond van nem is kicsi.
2011. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire kell a gép és mennyit szánsz rá?
2011. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"inkább bele SSD-t még hanyagolnám, még nem forrt ki nagyon a cucc. Vidikariba inkább valami Nvidiásat vegyél csakmert az atiról nem sok jót hallok mostanában"

Valaki nagyon elvan tévedve.

2011. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Játékra / videóvágásra stb kellene, szóval erősnek kéne lennie. nagyjából 250.000 a keret. Köszönöm a komemnteket!
2011. nov. 28. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor i5 ös proci meg kb 8 gb ram kellene meg valami patent alaplat meg persze jó táp
2011. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!