Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 magos Cpu meg 2 magos Cpu...

1 magos Cpu meg 2 magos Cpu között sok a különbség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2011. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek hozzá,talán ezért is kérdeztem.... a sok különbséget,meg úgy értem,hogy gamek jobban,vagy sokkal jobban futnak
2011. nov. 27. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok.

Játékoknak meg főleg, a 2 magos az alap, de már inkább a 4 magos a biztos, egyre több játék használja.

2011. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ma már nagy előny játékoknál a 2 mag az 1 maghoz képest, sőt komolyabb vasaknál már a 3-4 mag sem értelmetlen. Mondhatnám, hogy a 2007-es és újabb játékokhoz már ajánlott legalább 2 mag, de természetesen a videokártya milyensége sem elhanyagolható.
2011. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ránézésre semmi különbség nincs. Belül meg mintha 2 agya lenne. Nagyobb a kes is. Tudod eddig a procim melegedett, de mióta kétmagos van benne, a videókártya lett a meleg
2011. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha van egy 1 magos meg egy 2 magos proci ugyanazzal az órajellel, akkor a 2 magos közel 2x olyan gyors.
2011. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

gondold el, hogy milyen ha felvesz a haverod téged a nyakába és mentek. és gondold el, hogy milyen ha ketten vesznek fel téged, mennyivel gyorsabban tudtok közlekedni.


22/L

2011. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda hasonlatok :)

Két magot elképzelhetünk úgy is, mint két testvért. Ha az anyuka mondja nekik, hogy rakjanak rendet a szobába, akkor közösen gyorsabban végeznek. de elküldheti az egyiket mosogatni a másikat porszívózni is. Ha viszont arra kéri, hogy súrolják ki a kádat, akkor azt csak az egyik tudja csinálni, a másik addig malmozik. Ha anyucinak csak egy gyereke van, akkor annak sanyarú dolga van, mert neki kell végrehajtani egyedül minden parancsot. xD

2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
nekem még a crysis2 meg a battlefield3 se használta ki mind a 2 magot
2011. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hasonlatok jók annyit hozzátennék hogy ehhez azért kell hogy a program kezelje mind két magot.

"nekem még a crysis2 meg a battlefield3 se használta ki mind a 2 magot"

Ezt honnan szeded? Csak azért kérdem mert baromság.

2011. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!