Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani egy xbox 360...

Tudtok ajánlani egy xbox 360 oldalt ami az alapoktol tanit meg mindent a flashelésröl? Mint pl ps3 nál a ps3-hack.hu

Figyelt kérdés

Nos nemsokára utazom ki amerikába dolgozni és nem tervezem hogy vissza térek jódarabig.

Eddig ps3 am volt itthon de ugy terveztem hogy kint már boxot fogok venni, éppen ezért boxrol még semmit nem tudok.

Kérnék kis infot hogy mien szériát érdemes venni, meiket lehet legjobban flashelni, meik flash a legjobb amin mennek az ujj játékok is, és meiket lehet persze otthon is megcsinálni.

Hallottam a Jtagról is hogy azon futtathatók már homebrew progik is, de azon még nem tudták megoldani a játékok inditását. Persze azt egy kezdö nem tudja megcsinálni otthon.

Még valami. Lehet hülye kérdés de kint ugyan olyan szabványu boxokat lehet kapni mint EU ban vagy az eltér vmitöl?

és télleg nagyon szigoruan veszik kint ha vki kalozkodik ilyen téren?,,,


2011. nov. 24. 21:48
 1/2 anonim válasza:

"oli vagyok", erre keress ra, eleg jo fej gyerek.

Egyebkent mas nem nagyon van,mindenhol a qurvaanyazas megy, ritka egy sz.arhazi banda a xbox tarsadalom.

2011. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

xbox flashelésre ráguglizol akkor kiadja.

Én annó olvastam utána még a nem slimeknél az újabbakhoz már connectivity kit 3 kellett, a leolvadós régi alaplaposokat lehetet csak úgy simán egy számítógéppel flashelni, ezután már trükközős.

USA-ban más a konnektor aljzat, mint itthon, talán a Volt is. Flashelt játékkal nem fogsz multiban játszani, de egyjátékosan nyomhatod.

2011. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!