Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak? Surgos

Mit csináljak? Surgos

Figyelt kérdés
hello. van egy gépem amibe csináltam egy tisztitást kivettem a procit es mindent visszatettem ugy ahogy koll. de nekem 512mb ramom van azon a gepen es eloszor csak 256 o t ismert fel de en a biosba allitottam a frekvencian es ujrabootolt es mar nem mutatott kepet semmit. mit tegyek ? sürgős! előre is köszönöm :)
2011. nov. 20. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért babrálod, ha nem értesz hozzá? Valószínűleg rosszul raktad vissza a memóriát.
2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jenci ***** válasza:
Az alaplapon van egy CMOS jumper.Ezzel kell a BIOS-t alaphelyzetbe állítani.A jumper a BIOS környékén van,keresd meg.
2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj h ertek hozza es a memoriat visszatettem de egyszeruen nem megy...
2011. nov. 20. 14:52
 4/8 A kérdező kommentje:
meg a jumper csak nemtom h mit csinaljak amikor mukodik akkor huzzam le vagy mikor ?
2011. nov. 20. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
"az a baj h ertek hozza" :))))
2011. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ertenni ertek hozza mer a gepemet sajat magam raktam ossze es megy is azon irok nem volt vele problema de ez amit csinalok 2004-5 os gep
2011. nov. 20. 14:56
 7/8 Jenci ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet,és úgy jumperold a CMOS-t,kb 3-4 másodpercig.Ezután persze vedd le a jumpert és úgy indítsd újra.
2011. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
minden mukodik ugy ahogy kell kosz szepen
2011. nov. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!