Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (SEGÍTSÉG! ) Most mit tegyek?

(SEGÍTSÉG! ) Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahova a monitort kell bedugni, amellett van egy ventillátor, ma mikor bekapcsoltam a gépet, hallottam h vmi akadályozza a mozgásban, elvágott vmi műanyagszerűséget. Nem tudom mi lehetett, de azóta se mozog a ventillátor.. Így h nem mozog, játszahatok a gépen?? V mi történne? Vigyem szerelőhöz?
2011. nov. 20. 11:39
 1/8 Jenci ***** válasza:
Ha a ventilátor tápvezetékére gondolsz,akkor kösd össze újra.Ha ez a ventilátor egy ház szellőző venti,akkor semmit nem befolyásol,ha viszont a videokártyáé,akkor jó lenne,ha működne.
2011. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg a videokártya ventilátora... játszhatsz, de ha nem akarod, hogy nagy baja legyen, akkor a Marionál húzosabb játékot ne nagyon indíts el.;)
2011. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csináltam róla képeket, h melyik ventillátor:

[link]

[link]

2011. nov. 20. 12:22
 4/8 Jenci ***** válasza:
Húha,ez nem jó.Ez a tápegység,és jó lenne,ha működne.Ezt mindenképpen meg kell csinálni.
2011. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem.. Mi történne ha így menne a gép egész nap és játszanék közben? Lehet vmi baj ebből?
2011. nov. 20. 12:41
 6/8 Jenci ***** válasza:
A kondik kimelegednének és a tápnak annyi.
2011. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:OO Értem, köszi a válaszokat:D... Akkor inkább be se kapcsolom a gépet, addig míg meg nem csináltatom :D
2011. nov. 20. 13:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem ventillátort, de nekem régi módi a tápegységem, és forrasztva van benne a ventillátor "kábele", az újnak meg csatlakozója van szal nem tudtam megcsinálni... Ráadásul látszik a régi tápon h meg van égve... M1, sikerült vennem egy újat :D
2011. nov. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!