Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield 3-ra 6850-et...

Márkíí kérdése:

Battlefield 3-ra 6850-et ajánlotok? Vagy esetleg egy 5770-et is szépen menne?

Figyelt kérdés
Mondjuk High beállításokon HD és/vagy Full HD felbontásban
2011. nov. 18. 21:32
1 2
 11/14 Jenci ***** válasza:

Igen,gondoltam,hogy most megint bizonygatnom kellene,amit írtam.Nem teszem meg.Nekem ment 1920x1080-ban.A monitorom ugyanis ilyen felbontású és inkább a szűrőket veszem lejjebb és nem a felbontást.Ennél a játéknál és még a COD-nál is simán megy ultra beállítás mellett.Viszont azoknál a játékoknál,ahol gyors számítás szükséges--F1 2011,NFS-Run--azért már nem ez a helyzet.Ott már tényleg engednem kell a 21-ből.

Nem mai kártya már,de nagyon szépen visz még most is MINDEN játékot.És önmagában a kártya nem elég,számít a többi alkatrész is--cpu,ram,táp--valamint,a rendszer összhangja is.

De ha teheti a kedves kérdező,akkor persze ennél JOBB kártyát vegyen.

2011. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonyítani, de én is csak saját tapasztalatból beszélek, illetve a fórumokon olvasottakból. Én csak azt feltételeztem, hogy a szűrőket az Ultra beállításon belül kikapcsoltad...és/vagy olyan eset is lehet, hogy nem zavar az alacsonyabb fps (ismerek olyan emberkét, akinek 18-20 fps már "tökéletesen" megy). Persze számítanak az egyébb hardverek is, de ezekre sem panaszkodhatom...igaz a proci már lassan 2 éves (X4 945), de biztosan nem az a gyenge, ha 4xAA/16xAF szűrőzéstől jelentősen leesik az fps a 2xAA/8xAF-hez képest. :)
2011. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5770-esem van, es roviden annyi hogy ha FullHD-ban jatszasz akkor az Auto beallitasokat hasznald(Minden High, No AA, 16xAF, HBAO), meg V-Sync is bevan nyomva nekem, de nemigazan lattam 30 alatt az FPS-t, egyket helyen 28ra lemegy. Minden Ultran, V-Sync-el, AA nelkul 6850-en boven jonak kene lennie, tekintve hogy kisebb Mapokon meg AA nelkul Ultran az 5770-em is 30 FPS folott uzemelt nehol.
2011. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Itt ez az oldal, itt tök jól megmutatja, hogy milyen játékot milyen FPS-el visz el egy VGA. És fordítva is. Egy adott játékhoz milyen GPU jó

[link]

2012. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!