Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Esetleg más 130 ezer forint körüli notebook. Játékhoz kellene.


2011. nov. 16. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Packard Bell jobban megéri a 125-öt.
2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
laptop/notebook stb... nem játékra való. ha játszani akarsz, inkább asztali pc-t vegyél
2011. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt a laptop/noti nem játékra való dolgot abba lehetne már hagyni, ez 5 évvel ezelőtt volt igaz.


A Packard Bell jobban megéri.

2011. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ezt a laptop/noti nem játékra való dolgot abba lehetne már hagyni"


Ja, már rettentő unalmas "nóta".


Kell venni alá egy jó kis hűtőt és meg van oldva.

2011. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarnak sokan notebookot venni játékra...arra ott a konzol vagy a PC. Szerintem a notebook kényelmetlen játékra és a tudásához képest drága. A PC mindig erősebb lesz és fejleszthetőbb. Nem azt mondom, hogy nincs szíved joga ezt cselekedni, csak szerintem értelmetlen...olyan mintha autóversenyzésre vennék egy Smartot vagy többnapos túrára csak egy övtáskányi cuccot vinnék: Több, mint a semmi, de nem az igazi
2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is játékhoz inkább PC-t vegyél , de mondjuk én még nem játszottam notebookon .

A Kérdésre válaszolva nagyjából mind2ő egyforma talán az elsőnek jobb a procija már MGHz-el de viszont a Linux nem valami nagy játékos operációs rendszer , de egy új rendszer telepítéssel (pl: win7) már elég ütőképes noti lesz ;)

2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ezt a laptop/noti nem játékra való dolgot abba lehetne már hagyni"


Persze ez attól is függ, hogy ki mit nevez játéknak. Akik szeretnek a legújabb gémekkel nyomulni és magas beállításokkal is sok fps-sel játszani, annak komolyabb hardverre lesz szüksége egy notebooknál...főleg ha például otthon egy fullHD TV-re (vagy monitorra) szeretné a képet küldeni. Ráadásul minden évben jönnek új játékok...az asztaliba lehet, hogy csak egy videokártyát kell venni és még a régi is eladható...notebookból cakk-pakk lehet újat venni. Szerintem ha valaki nagy gémer és csak a játék miatt akar számítógépet, az értelmetlenül vesz mobil eszközt...igaz a notebookkal jobban lehet villogni, meg az utóbbi években nagy divat is lett...még az üknagyanyám meg az újszülött unokatesóm is notebookkal nyomul lassan.

2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy a jövő a mobil játékolásban van, de nem ebben a formában...olyanok, mint az OnLive néhány év múlva komolyan elterjedhetnek és csak internet elérésre lesz szükség jóformán a gémeléshez (a grafikát szervertermekben számolják, mi csak a képet kapjuk). Ha lesznek helyi kiszolgálóbázisok, akkor alacsony ping mellett már egész élvezhetően gyűrhetünk bármit...sőt állítólag az OnLive-nak lesz/van Androidos kliense is...nemokára az sem lesz lehetetlen, hogy a Crysis 2-t mobiltelefonon nyomjuk. :)
2011. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék notebookot mert könnyebb hordozni, mint egy asztali PC-t és utközben is tudom használni. Elég sokat utazon és ezalatt jó lenne ha nemcsak filmet tudnék nézni hanem valami játékkal is elütni az időt. Ha közepes vagy minimumon akadás nélkül mennek a játékok (COD MW2,F1 2010, GTA) akkor nekem már megfelelt.
2011. nov. 16. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem szabad megvenni.Csak olyan notebookkot vegyél amire 3 év garanciát adnak.
2011. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!