Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor-omat akarom jobban...

TomThunderbolt kérdése:

Processzor-omat akarom jobban meghajtani, szerintetek? (bővebben a l. írásban)

Figyelt kérdés
Processzor-omat akarom jobban meghajtani a neve AMD Athlon Processzor 3800+ eredeti órajel: 2,40 Ghz Most 2,90 Ghz de ha még feljebb akarom húzni akkor nem akar beindulni az XP és befagy kék halállal mit tegyek erre van megoldás rendszer vagy hardver hiba??Válaszokat előre is köszönöm :)
2011. nov. 14. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha eredi 2,4 és felakarod nagyobb mint 2,9 akkor szerintem azert dob ki kekhalalt mert ha nem dobna leégne a proci! szerintem ennyi elég 2,9 huzni! és nincs megoldás vagy 2,9 vagy kidobod :d
2011. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd békén. Örülj hogy 2,9-et megy
2011. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy leégne a proci mert úgy konkrétan még így is alig üti meg a 40 c még játék közbe is 39-en van szóval elég jó a hűtése azzal nem lenne gond most a frekvencia (BIOSBA is frekvenciát írt) 240 de fel lehet vinni 400-ig addig azért nem akarom de egy olyan 3.2 vagy 3.3 akár 3.4 -et szívesen kiszednék belőle. De am köszi az eddigi válaszokat
2011. nov. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!