Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Reklamáció a Notebookstore-nak...

Reklamáció a Notebookstore-nak? Van valami értelme?

Figyelt kérdés
Most vásároltam Asus notebook-ot, fél napos és már nem működik. A kijelzővel van probléma. Elvitte a futár, azt mondta, kb 3 hét múlva jelentkeznek, hogy mi a helyzet. Vásárláskor 3 napos szervízidőt ígértek. Ha reklamációt írok nekik és esetleg kártérítést kérek, lenne valami értelme? Vagy csak elolvasnák, nagyon sajnálnák és annyi? Szerintem senki nem azért veszi a laptopot, hogy aztán 3 hétig ne tudja használni..
2011. nov. 9. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően kaptál garanciát ami évekre szól nem?
2011. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam, 2 évre.
2011. nov. 9. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg kell csinálniuk vagy cserélniük ha szakszerűen használtad.

Amúgy várd ki a 3 hetet.

2011. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem én is, hogy megcsinálják vagy kicserélik, csak bosszantó, hogy megvesz az ember egy laptopot x összegért, aztán meg nem tudja használni mert gyári hibás..
2011. nov. 9. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam. Hétfőn vettem és ma meg vittem vissza mert videókártya hibája volt. Csak az Samsung volt és műszaki áruházban vettem ahol 72 órán belül kicserélik ha baja van. Netáruházból soha nem vennék semmit, főleg laptopot vagy műszaki cikket. Szóval ma ki is cserélték egy másik tipusra mert azt kértem. Reklamáció? Éppen megér egy próbát, mert lehet, hogy ott is él ez a 72 órás csere. De ezt nem tudom pontosan, érdeklődd meg.
2011. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem neten rendeltem, Szegeden vettem a Notebookstore üzletében. Azt mondták, hogy nagyon sajnálják, elküldik Budapestre, majd kb. 3 hét múlva érdeklődjek, hogy mikor érkezik..
2011. nov. 15. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!